O mnie


Witam Cię na mojej stronie.
Cieszę się bardzo, że tu trafiłaś.
 
Nazywam się Karolina Matuszewska i jestem dyplomowaną stylistką, kreatorką wizerunku i kolorystką.
Moja praca polega na pomaganiu kobietom w odkrywaniu ich piękna. Poprzez profesjonalnie dobraną i odpowiednio dopasowaną garderobę do ich stylu, typu urody i sylwetki. Uczę jak dbać o swój  wizerunek.
 
Moja praca to moja pasją, wkładam w nią całe swoje serce, dlatego chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą.
Zależy mi na tym, aby każda kobieta poczuła się pewna siebie, atrakcyjna, a przede wszystkim podobała się samej sobie.
Pamiętaj, wszystkie jesteśmy piękne, czasem tylko trzeba to piękno wydobyć!
Chętnie Ci w tym pomogę.
 
Twoja Osobista Stylistka
Karolina Matuszewska

 

Opinie klientek:

“Pierwszy raz miałam okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez osobistą stylistkę i jestem niesamowicie zaskoczona jak wiele szczegółów wpływa na nasz wygląd i styl. To dzięki szerokiej wiedzy pani Karoliny zdałam sobie sprawę z tak wielu ważnych dla nas kobiet aspektów naszego codziennego ubioru. Pani Karolina posiada imponującą wiedzę, którą w bardzo czytelny i rzeczowy sposób przekazuje. Podaje dużo przykładów, pokazuje zdjęcia, opowiada o ciekawostkach i trikach modowych, o których nie miałam pojęcia! A przecież są one tak przydatne w codziennym życiu 😉 Ponadto wprowadza elementy praktyczne angażując przy tym słuchaczy do wspólnej rozmowy😊 Całe warsztaty prowadzone były w bardzo sympatycznej atmosferze oraz z dużą swobodą – widać, że jest to pasja Pani Karoliny 😉 Dzięki tym warsztatom wiem jaki rodzaj mam sylwetki, jakie ubrania i kolory dobierać a jakich unikać oraz jak dobierać biżuterie i dodatki….a to nieoceniona wiedza 😊 Bardzo chętnie wybrałabym się jeszcze raz na warsztaty Pani Karoliny i szczerze poleciałabym każdemu skorzystać z wiedzy jaką posiada”
– Aneta Kozioł

“Bardzo polecam! Bardzo miłe i obfitujące w przydatną wiedzę spotkanie z Panią Karoliną. Warto było wygospodarować czas:) czekam na kolejne spotkanie! Polecam każdej Pani chcącej świadomie zadbać o swój wizerunek!”
– Anna Zwierzyńska

“Z naszych zakupów i Twoich rad jestem bardzo zadowolona!
Dziś odbieram skrócone spodnie i nie mogę się doczekać aż je w końcu założe.
Póki co eksploatuje trencz i czekam na wiosnę, żeby móc już wyjść z ciepłych ubrań.
O dziwo bardzo mi się podobają kolczyki, planuje więcej takich zakupić.
Ogólnie nie mam żadnych uwag.
Jestem mile zaskoczona, że udało się w 3h kupić ubrania, z których jestem naprawdę zadowolona i w których dobrze się czuje.”

– Patrycja Wiktorczyk

Nowości z social mediów

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Partnerzy