O mnie


Witam Cię na mojej stronie.
Cieszę się bardzo, że tu trafiłaś.
 
Nazywam się Karolina Matuszewska i jestem dyplomowaną stylistką, kreatorką wizerunku i kolorystką.
Moja praca polega na pomaganiu kobietom w odkrywaniu ich piękna. Poprzez profesjonalnie dobraną i odpowiednio dopasowaną garderobę do ich stylu, typu urody i sylwetki. Uczę jak dbać o swój  wizerunek.
 
Moja praca to moja pasją, wkładam w nią całe swoje serce, dlatego chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą.
Zależy mi na tym, aby każda kobieta poczuła się pewna siebie, atrakcyjna, a przede wszystkim podobała się samej sobie.
Pamiętaj, wszystkie jesteśmy piękne, czasem tylko trzeba to piękno wydobyć!
Chętnie Ci w tym pomogę.
 
Twoja Osobista Stylistka
Karolina Matuszewska

 

Opinie klientek:

“Pierwszy raz miałam okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez osobistą stylistkę i jestem niesamowicie zaskoczona jak wiele szczegółów wpływa na nasz wygląd i styl. To dzięki szerokiej wiedzy pani Karoliny zdałam sobie sprawę z tak wielu ważnych dla nas kobiet aspektów naszego codziennego ubioru. Pani Karolina posiada imponującą wiedzę, którą w bardzo czytelny i rzeczowy sposób przekazuje. Podaje dużo przykładów, pokazuje zdjęcia, opowiada o ciekawostkach i trikach modowych, o których nie miałam pojęcia! A przecież są one tak przydatne w codziennym życiu 😉 Ponadto wprowadza elementy praktyczne angażując przy tym słuchaczy do wspólnej rozmowy😊 Całe warsztaty prowadzone były w bardzo sympatycznej atmosferze oraz z dużą swobodą – widać, że jest to pasja Pani Karoliny 😉 Dzięki tym warsztatom wiem jaki rodzaj mam sylwetki, jakie ubrania i kolory dobierać a jakich unikać oraz jak dobierać biżuterie i dodatki….a to nieoceniona wiedza 😊 Bardzo chętnie wybrałabym się jeszcze raz na warsztaty Pani Karoliny i szczerze poleciałabym każdemu skorzystać z wiedzy jaką posiada”
– Aneta Kozioł

“Bardzo polecam! Bardzo miłe i obfitujące w przydatną wiedzę spotkanie z Panią Karoliną. Warto było wygospodarować czas:) czekam na kolejne spotkanie! Polecam każdej Pani chcącej świadomie zadbać o swój wizerunek!”
– Anna Zwierzyńska

“Z naszych zakupów i Twoich rad jestem bardzo zadowolona!
Dziś odbieram skrócone spodnie i nie mogę się doczekać aż je w końcu założe.
Póki co eksploatuje trencz i czekam na wiosnę, żeby móc już wyjść z ciepłych ubrań.
O dziwo bardzo mi się podobają kolczyki, planuje więcej takich zakupić.
Ogólnie nie mam żadnych uwag.
Jestem mile zaskoczona, że udało się w 3h kupić ubrania, z których jestem naprawdę zadowolona i w których dobrze się czuje.”

– Patrycja Wiktorczyk

Nowości z social mediów

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) This endpoint requires the 'manage_pages' or 'pages_read_engagement' permission or the 'Page Public Content Access' feature. Refer to https://developers.facebook.com/docs/apps/review/login-permissions#manage-pages and https://developers.facebook.com/docs/apps/review/feature#reference-PAGES_ACCESS for details.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Partnerzy