BLOG

miniatura blog - strój po domu

W czym chodzić po domu?

Strój po domu
Jaki powinien być?

Na pewno wygodny. Jednak wygoda nie oznacza tego, że ma być byle jak. Niestety często zauważam, że nie przywiązujemy zbytniej uwagi do naszego stroju po domu.

Dlaczego tak jest, że w domu chodzimy najczęściej w starych, podniszczonych czy poplamionych ubraniach, które szkoda nam wyrzucić? A jak tylko mamy gdzieś wyjść od razu zmieniamy stylizacje?
Bardzo często podczas przeglądu szafy u klientek słyszę:  “Nie, to niech zostanie, będzie po domu”, kiedy mówię, że coś nie nadaje się już do noszenia.   Wryyy

Continue reading “W czym chodzić po domu?”

miniatura blog - total look

Total Look

Co to jest i jak nosić?

Total look —–> to inaczej jednokolorowe, monochromatyczne stylizacje, z uwzględnieniem butów i dodatków. Szczególnie często, jeśli chodzi o monochromatyczną stylizację, spotykamy w neutralnych kolorach typu granat, beż, biel, czerń czy szarość. W taki zestawieniach wygląda się naprawdę elegancko i z klasą, pod warunkiem, że ubrania są dobrej jakości.
Oczywiście można sięgnąć po każdy dowolny kolor. Total look świetnie sprawdzi się w słodkich pastelach jak i żywych mocnych kolorach jak pomarańcz, czerwień.

Continue reading “Total Look”