Total Look

Co to jest i jak nosić?

Total look —–> to inaczej jednokolorowe, monochromatyczne stylizacje, z uwzględnieniem butów i dodatków. Szczególnie często, jeśli chodzi o monochromatyczną stylizację, spotykamy w neutralnych kolorach typu granat, beż, biel, czerń czy szarość. W taki zestawieniach wygląda się naprawdę elegancko i z klasą, pod warunkiem, że ubrania są dobrej jakości.
Oczywiście można sięgnąć po każdy dowolny kolor. Total look świetnie sprawdzi się w słodkich pastelach jak i żywych mocnych kolorach jak pomarańcz, czerwień.

Co zrobić, by nie było nudno?

Wydawać by się mogło, że jednokolorowe ubrania o tym samym kolorze, zestawione ze sobą będą wyglądały nudno. Wystarczy, że postawisz na ciekawe formy i faktury ubrań, np. do sukienki koronkowej sukienki w kolorze fuksji, dodasz żakiet w takim samym odcieniu, ale wykonany ze skóry ekologicznej. Faktury materiałów wyraźnie różniące się od siebie dając wspaniały rezultat stylizacyjny.

Niebanalną stylizację uzyskasz, łącząc ze sobą różne odcienie tego samego koloru. Taka świetna zabawa kolorem, na pewno sprawi, że twoja stylizacja zostanie zauważona. Nawet faktura ubrania w takim przypadku może się ze sobą zgadzać.

Ciekawym zabiegiem stylizacyjnym będzie również dodanie jednego elementu w innym kolorze. Buty lub torebka w kontrastowym odcieniu do całości ubioru, sprawią, że nasz total look nabierze pikanterii.

 

Lubicie takie stylizacje?
Jaki kolor total looku wybieracie dla siebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *